Lowara LNTE 65-125/75/P25VCS4 101890920
- Trusted by thousands of customers
- Head: up to 100 m
- Power supply: three-phase 50 and 60 Hz
- Power: from 0,25 kW up to 37 kW
- Maximum operating pressure: 16 bar
- Temperature of pumped liquid: from -25°C to +120°C